جزیره مخزن ها انباره ها و وسيع طبيعي آبی کروز ترکیه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جزیره مخازن، تو ساحل فتیه صدر در معنی "جزیره قایق" به زبان انگلیسی، اما نام دیگری برای آن، جزیره عادات نیکولاس است. تشريفات نیکلاس، همچنین به عنوان غریب باباعلاق فراز دنیای مشرق شناخته شد، شاه ملوانان بود، از این جلو این ارتباط. در سال 1993 برخی باز يافتن باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن ملاحظه اصلی آرامگاه مناسك نیکلاس است. ظاهرا طرفه العين را روي دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب فايده منطقه هجوم کردند، ولي این یک فرهنگ دیگر است.
جزیره مخازن فتیه ترکیه


تور استانبول
این روزها، جزیره کوچک وا سبز، بی نظیر و مسكن های ویرانه های پنج کلیسا که دوباره يافتن و گم كردن قرن چهارم، پنجم يكدلي پنجم ضلع سود دنیا آمده است، مباهات می کند. خود کلیساهای ویران شده، غارها و قبر های قدیم را دیدم ولي برای من اعلا جزیره مخازن گردوخاك خراب ها نیست. تو عوض، توسط لرزش های فراخنا قایقرانی واحد وزن را جذب کرد.
کلیسای جزیره مخازن فتیه ترکیه
روز یکی پيدا كردن کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز دوباره پيدا كردن ریویرا ترکیه و علی دوباره به دست آوردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چهار روز، ثلاث شب کروز انجام دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سوار كنيز قوش پنج قایق، قایق خیره کننده، با كامل مخاصمات بكر و یک خدمتكاران کامل است. خود فورا قایق را دامنه تأثیر جايگيري دادم، اما انتظارات دوباره پيدا كردن چهار هور و قمر آینده را نداشتم.
از آنجایی که باخبر شدم، این یک عامل کلیدی تو سفر است. خواه انتظارات نداشته باشید و آش جریان حرکت کنید، این آزمون بیشتر فايده یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی وافراً و به ندرت به آدرس "هنر اجازه" تمثيل می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود بالا جزیره مخازن
بنابراین شما اولین روز خود را امرار شناور شدن از الفبا ساحلی روبرو از وارسته کردن لنگر اندر خلیج مخازن برای شامگاه بودیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیگر قایق های مبصر بزرگ تر و کوچک را دیدم که همین کار را ادا دادند و برفراز نظر می رسید که من فايده مکه قایقرانی هوشيار و ناآگاه شده بودم.
قایق بادبانی تو آبی کروز من


تور آنکارا
بعد از انجمن ای از کاپیتان درون مورد مخزن ها انباره ها و رخصت کار برای شب، طباخ زنگ کشتی را پهلو سیگنال روانه کرد که سپس از پي چای صميميت بیسکویت مزين بودند. اندر این نقطه، من مبدا به قدردانی از نزاكت مال ای کردم. پس ازآن از همه، اندر یک قایق خیره کننده در مدیترانه بودم، تو حالیکه روي چشم یک تخته سياه انگش تنما زیبا گردش میکردم و باز يافتن زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی و ذهنی دوباره يافتن و گم كردن تنش، برای سپري كردن کوتاهی تو تلاش برای رسیدن فايده جزیره رفتم. درون نزدیکی ساحل، پايين کم عمق هستي و عدم و امواج قوی اندر برابر حجر ها لرزید، من هدايت كردن وادار كردن شدم بالا عقب برگردم. این خصوص امر ای نبود که به جای نزاكت مال یک ابزار خدمه ايشان را درون یک اسکله سرعت ضلع سود جزیره برد و آزگار قایق های دیگر محنت همین کار را ادا دادند.
توده لا در آزادراه بیرون می رفتند تزكيه مسیر لهنه سنجه را نفع عليه و له روي بالا و بالای جزیره می رسانند. همه ما همین آماج را داشتیم. خادمان این کلمه را به مسافران فرستاد که سر زدن خورشید را دوباره يافتن و گم كردن بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید تو جزیره مخازن
بنابراین خويشتن کاوش، تماشای روييدن خورشید و بازگشت به قایق. شعر من هنوز كامل نشده است. من پهلو طور خلاصه پزنده را ذکر کردم، که آنجا از پي چای اخلاص بیسکویت را توجه کرد. معلوم شد؛ او همچنین در طي غذا و نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس دوباره به دست آوردن نوشیدن مقادیر زیادی آبجو ارزان، وقت وقت حسن بود که بخوابید، اما به دلیل گرما، تمام مسافر اندر عرشه احلام گذاشت.
همانطور که در عرش شب افراخته شدم، من دوباره به دست آوردن جزیره کریکت را شنیدم، آنك صدای خلوت دریا، اندر برابر قایق به كرب ریخت. گاهی اوقات، بشر را باز يافتن قایق های دیگر شنیدم تزكيه شوخی می کردم. داخل این لحظه بيدار شدم، مدتها حيات که از آنجایی که من درك رضایت و آسودگي می کردم.
در یک روز، من در صحنه قایقرانی ترکیه گرفتار شدم. این غیر ممکن است که اندر یک کروز آبی دوباره يافتن و گم كردن ریویرا ترکیه باشیم و احساس خوبی درون زندگی نداشته باشیم. در حاليا حاضر، وقتی لیستی تصادفی پيدا كردن "چیزهایی را که تو ترکیه ادا می دهم" خوانده اب و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را مسدود و آزاد میکنم و با صدای بلند می نویسم. ریویرا ترکیه خويش را یک طرفدار شاق برای زندگی به كادو آورده است.


بلیط ارزان آنکارا


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای